Podsumowanie 2011

Rok 2011 pomału dobiega końca, więc czas na coroczne podsumowanie. Wiele się podczas tego roku wydarzyło. DRAKE zagrał 30 koncertów, odwiedziliśmy starych Przyjaciół oraz kilka nowych miejsc. Po raz ósmy zorganizowaliśmy imprezę z okazji Dnia św. Patryka, na której tym razem zagrały Prawdziwe Perły. Udało się też skrzyknąć żeglarską brać i wystąpić na „Mikołaju dla Julii”. Po raz pierwszy zagościliśmy na festiwalach „Green Horn” i letnim „Porcie Pieśni Pracy”. Ale najważniejszą sprawą było ukończenie i wydanie naszej nowej płyty pt „Legenda”. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy podzielić się z Wami nową muzyką. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia płyta:-)
A co w przyszłym roku? Na pewno będziemy grać koncerty i pisać nowe piosenki. Jak co roku uczcimy nasze urodziny (9) święto-patrykowym marcowym hałasem, na którym w charakterze gwiazdy i gościa zagra (niespodzianka wspaniały zespół. Kilka dat naszych grań już znamy wiec możecie śledzić wpisy w dziale koncerty, i już planować spotkania z Drake’em. Zapraszamy i do zobaczenia na szlaku:-)
Tymczasem życzymy Wam spokojnych Świąt pełnych miłości, radości i prezentów, no i wszystkiego NAJ w nadchodzącym 2012 roku.
Sea Folk Group DRAKE

wwwdrake